Juventus namawia Tottenham na wymianę

Juventus namawia Tottenham na wymianę
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Telegraph

Przedstawiciele „Starej Damy” skontaktowali się z londyńskim klubem w celu wybadania możliwości pozyskania Tanguya Ndombele, za którego byliby skłonni zaoferować Aarona Ramseya - uważa „The Telegraph”.

Aktualny mistrz Włoch dopiął przed kilkoma dniami swego i sfinalizował operację związaną z pozyskaniem Arthura z Barcelony kosztem zakończenia współpracy z Miralemem Pjaniciem.

Dziennikarze „The Telegraph” uważają, że Juventus nie zamierza poprzestać wyłącznie na tej wymianie i w ostatnim czasie nawiązał kontakt z Tottenhamem w celu wybadania możliwości sprowadzenia Tanguya Ndombele. „Stara Dama” ma być skłonna zakontraktować francuskiego pomocnika poprzez włączenie w całą transakcję Aarona Ramseya.

Drużyna z Półwyspu Apenińskiego spodziewała się, że „Koguty” wyrażą zainteresowanie taką transakcją, ponieważ najdroższy piłkarz w historii londyńskiego klubu nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem José Mourinho i ma być tym faktem zniesmaczony do tego stopnia, że zaczął rozglądać się na możliwością szybkiego zakończenia współpracy z ekipą z Premier League.

Wspomniane źródło przekonuje jednak, że Tottenham nie zamierza w najbliższym czasie pozbywać się 23-latka, ponieważ w dalszym ciągu wierzy, że ten zacznie prezentować na miarę stawianych przed nim oczekiwań.

Bez względu na ewentualne zainteresowanie Francuza możliwą przeprowadzką do zespołu z Serie A wypada zaznaczyć, że gotowości do wzięcia udziału w tej operacji nie udzieliłby zapewne wspomniany Walijczyk ze względu na swój wieloletni pobyt w Arsenalu, który jest jednym z odwiecznych rywali „Kogutów” na Wyspach Brytyjskich.

Obaj panowie nie odgrywają kluczowych ról w swoich zespołach, co pokazuje fakt, że Ndombele i Ramsey wystąpili w 28 meczach w trwających rozgrywkach, w których dość często pojawiali się na murawie z ławki rezerwowych.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy