Juventus wytypował zmiennika Wojciecha Szczęsnego na sezon 2021/2022

Juventus wytypował zmiennika Wojciecha Szczęsnego na sezon 2021/2022 fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Po przeanalizowaniu dostępności piłkarzy na giełdzie nazwisk, Juventus doszedł do wniosku, że nie sprowadzi nowego bramkarza. Zamiast tego klub postawi na powracającego z wypożyczenia do Genoi Mattię Perina - donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Powrót Massimiliano Allegriego doprowadził do sporych zmian w Juventusie. Posadę stracił Fabio Paratici, szef pionu sportowego, a jego obowiązki przejął Federico Cherubini. W efekcie zdanie trenera cieszy się teraz większym posłuchem.

Klub, po utracie Gianluigiego Buffona, zastanawiał się, jak poradzić sobie z całą sytuacją. Pierwotnie myślano o zatrudnieniu nowego golkipera, a pod uwagę brano choćby kandydaturę Keylora Navasa.

Teraz, jak podaje „La Gazzetta dello Sport”, zapadła decyzja o postawieniu na powracającego z wypożyczenia do Genoi Mattię Perina. Nowy kontrakt otrzyma również Carlo Pinsoglio.

Tym samym, jeśli nie wydarzy się nic nioczekiwanego, hierarchia bramkarzy będzie dokładnie taka sama jak w sezonie 2018/2019: Szczęsny, Perin, Pinsoglio - w tej kolejności.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy