Juventus zmodyfikował ofertę za Ángela Di Maríę i czeka na ostateczną odpowiedź
2022-06-17 08:05:15; Aktualizacja: 3 lata temu
Już w najbliższy weekend Ángel Di María podejmie ostateczną decyzję co do możliwości gry w Juventusie. Przedstawiciele włoskiego klubu skorygowali nawet ofertę, idąc zawodnikowi na rękę – poinformował Gianluca Di Marzio.
Skrzydłowy rozegrał swój ostatni sezon w Paris Saint-Germain, ale nadal chce kontynuować karierę na najwyższym europejskim poziomie. Choć wcześniej hiszpańska prasa donosiła, że piłkarz liczył po cichu na odzew ze strony FC Barcelony, to jednak z gigantów swoje zainteresowanie transferem nieustannie ujawnia „Stara Dama”.
Czwarty klub Serie A minionej kampanii od pewnego czasu poszukiwał następcy Paulo Dybali, który lada chwila powinien sformalizować przeprowadzkę do Interu Mediolan. Dlatego też pojawiła się opcja zakontraktowania innego reprezentanta Argentyny, i to na zasadzie wolnego transferu.
Przez długi okres negocjacje na temat Di Maríi szły jak po grudzie. „Bianconeri” proponowali piłkarzowi dwuletni kontrakt, podczas gdy były gracz Manchesteru United nie chce się wiązać z nowym pracodawcą na dłużej niż sezon.Popularne
W końcu to Juventus poszedł na ustępstwa, przedstawiając piłkarzowi propozycję „1+1” - umowa do końca kampanii 2022/2023 z możliwością jej przedłużenia o kolejny rok. Wówczas sam Di María będzie mógł zdecydować, czy aby na pewno ma rozstać się z zespołem już po sezonie.
Odpowiedź z ust zawodnika ma zostać podana do końca tego tygodnia. 34-latek musi jeszcze skonsultować ten ruch z rodziną i skłonić ją do ewentualnych przenosin do północno-zachodniej Italii.
Piłkarz ofensywnej formacji w minionym sezonie zanotował dla PSG pięć trafień i dziewięć asyst w 31 spotkaniach wszystkich rozgrywek.










![Złoty But: Harry Kane odskakuje konkurentom [TOP 15]](img/photos/112947/170x113/harry-kane.jpg)



![Sceny na Santiago Bernabéu! Celta Vigo pokonuje Real Madryt [WIDEO]](img/photos/85572/170x113/celtavigo.jpg)
![Były gracz Radomiaka Radom z kapitalnym trafieniem w Bundeslidze [WIDEO]](img/photos/113399/170x113/vuskovic.jpg)


![Złoty But: Harry Kane odskakuje konkurentom [TOP 15]](img/photos/112947/90x60/harry-kane.jpg)



![Sceny na Santiago Bernabéu! Celta Vigo pokonuje Real Madryt [WIDEO]](img/photos/85572/90x60/celtavigo.jpg)
![Były gracz Radomiaka Radom z kapitalnym trafieniem w Bundeslidze [WIDEO]](img/photos/113399/90x60/vuskovic.jpg)





