Kaio Jorge bardzo blisko transferu do Europy. Jest porozumienie

Kaio Jorge bardzo blisko transferu do Europy. Jest porozumienie fot. Santos
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sportitalia

Kaio Jorge jest bliski przenosin do Lazio, o czym informuje „Sportitalia”.

Kaio Jorge jest uważany w Brazylii za ogromny talent. Miał on zresztą okazję jeszcze w zeszłym sezonie występować w pierwszej drużynie Santosu.

Już wtedy media rozpisywały się o nim w kontekście ewentualnych przenosin na Stary Kontynent. Pytały o niego takie podmioty jak między innymi Bayern Monachium oraz Juventus.

Później jednak temat nieco przygasł, ale wydaje się, że wkrótce i tak powinniśmy ujrzeć go w Europie. Nie chodzi jednak o żaden z wymienionych klubów.

Tak przynajmniej twierdzi włoska telewizja „Sportitalia”, której zdaniem piłkarz miałby wkrótce trafić do Serie A. Prowadzone są bowiem zaawansowane negocjacje Lazio z Santosem.

Strony miały dojść zresztą do wstępnego porozumienia, które zakłada, że napastnik trafi do stolicy Włoch za osiem milionów euro. Do tego mogą dojść bonusy uzależnione od jego indywidualnych dokonań.

Reprezentant Brazylii do lat 20 ma na swoim koncie ponad 50 występów w barwach Santosu. W tym czasie strzelił dziewięć goli i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy