Kamil Grosicki zmarnował rzut karny. Mógł doprowadzić do wyrównania [WIDEO]

Kamil Grosicki zmarnował rzut karny. Mógł doprowadzić do wyrównania [WIDEO] fot. Canal+ Sport
Dawid Basiak

Kamil Grosicki w pierwszej połowie meczu z Zagłębiem Lubin nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał udanie obronił bramkarz Sokratis Dioudis.

Domowy mecz Pogoni Szczecin z Zagłębiem Lubin rozpoczął się w dość nieoczekiwany sposób, bowiem jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście.

Wszystko to za sprawą bramki Kacpra Chodyny, który w 21. minucie meczu pewnie wykorzystał rzut karny.

Podrażnieni piłkarze Pogoni nie zamierzali zwlekać i od razu po straconym golu ruszyli do ofensywy, by jak najszybciej odwrócić losy meczu.

Świetna okazja do tego nadarzyła się w 32. minucie, kiedy sędzia Krzysztof Jakubik odgwizdał drugi rzut karny, lecz tym razem na korzyść gospodarzy.

Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł etatowy wykonawca karnych, a więc Kamil Grosicki, który finalnie zmarnował tę wyśmienitą okazję do wyrównania wyniku.

Zamiary doświadczonego zawodnika idealnie wyczuł bramkarz Zagłębia Sokratis Dioudis, który pewnie złapał futbolówkę w swoje rękawice.

Ostatecznie Zagłębie wygrało to spotkanie wynikiem 2:0, a więc zgodnie z pewnym przysłowiem niewykorzystana sytuacja się zemściła.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Jestem w trakcie zbierania szczęki z podłogi”. Kapitalny gol gwiazdy Górnika Zabrze [WIDEO] „Jestem w trakcie zbierania szczęki z podłogi”. Kapitalny gol gwiazdy Górnika Zabrze [WIDEO] Widzew Łódź zdecydował w sprawie Rafała Gikiewicza Widzew Łódź zdecydował w sprawie Rafała Gikiewicza FC Barcelona wreszcie znalazła następcę Sergio Busquetsa? Zaawansowane negocjacje FC Barcelona wreszcie znalazła następcę Sergio Busquetsa? Zaawansowane negocjacje Erik Expósito dopina długo wyczekiwany transfer?! Erik Expósito dopina długo wyczekiwany transfer?! AC Milan o krok od zakontraktowania rozchwytywanego trenera?! AC Milan o krok od zakontraktowania rozchwytywanego trenera?! Gonçalo Feio z niespodziewaną decyzją w sprawie Kacpra Tobiasza Gonçalo Feio z niespodziewaną decyzją w sprawie Kacpra Tobiasza „Myślę, że Marek Papszun zdecydowałby się poprowadzić ten klub” „Myślę, że Marek Papszun zdecydowałby się poprowadzić ten klub”