Kapustka wraca do Ekstraklasy. Testy medyczne w Legii Warszawa [OFICJALNIE]

Kapustka wraca do Ekstraklasy. Testy medyczne w Legii Warszawa [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Legia Warszawa | Transfery.info

Legia Warszawa potwierdziła testy medyczne Bartosza Kapustki przed transferem z Leicester City.

Jeśli dadzą pozytywny wynik, 23-letni skrzydłowy lub ofensywny pomocnik zwiąże się z mistrzem Polski umową najprawdopodobniej do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o sezon. Ostatecznie do przeprowadzki dojdzie na zasadzie transferu definitywnego, bo Leicester City nie wyraziło zgody na przedterminowe rozwiązanie umowy.

Kapustka do Leicester City przeniósł się latem 2016 roku z Cracovii jako niezwykle obiecujący zawodnik, grający już w reprezentacji Polski. Niestety jego przygoda z angielską piłką okazała się porażką - w pierwszym zespole zaliczył zaledwie trzy spotkania w Pucharze Anglii, a w Premier League nawet nie zadebiutował, chociaż kilka razy zasiadł na ławce rezerwowych.

W międzyczasie zaliczył wypożyczenia do Freiburga i OH Leuven. Ani w Niemczech, ani w Belgii jednak nie zachwycił.

Teraz dostaje szansę odbudowania się w Ekstraklasie, gdzie dotychczas strzelił sześć bramek i zanotował 11 asyst w 60 meczach w barwach Cracovii.

Kapustka ma na koncie 14 spotkań i trzy bramki w reprezentacji Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy