Karol Linetty może stać się bohaterem wymiany. Jest tylko jedno „ale”

Karol Linetty może stać się bohaterem wymiany. Jest tylko jedno „ale” fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sampnews24.com

Powrót Karola Linetty'ego do Sampdorii staje się coraz bardziej realny. Sampnews24.com pisze o możliwej wymianie.

Chcąc wylecieć na Mistrzostwa Świata w Katarze, Karol Linetty musi wrócić do regularnego grania. W minionych miesiącach polski pomocnik miał o to trudno w zespole Torino, stąd większa liczba informacji na temat potencjalnej zmiany barw przez 27-latka. Jedną z opcji jest powrót do Sampdorii, z której w 2020 roku przeszedł do Turynu.

Jak pisze Sampnews24.com, pomysł zakłada wymianę Linetty'ego (Torino) na Omara Colleya (Sampdoria). Jest to realny scenariusz, chociaż do rozwiązania jest jeden problem, a mianowicie wysokość wynagrodzenia Polaka.

Colley zarabia 900 tysięcy euro rocznie, a Linetty - 1,8 miliona. Żeby wymiana mogła stać się faktem, Polak musi zmniejszyć oczekiwania finansowe. Prawdopodobnie równo o połowę.

Biorąc pod uwagę niedawną wypowiedź Czesława Michniewicza na temat Linetty'ego, piłkarz gotów jest zrezygnować z części pieniędzy. Jeśli to prawda, nic nie powinno stanąć na przeszkodzie w przeprowadzeniu wymiany.

W styczniu do Sampdorii wrócił Marco Giampaolo, który doskonale zna się z Linettym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy