Keylor Navas odchodzi z Nottingham Forest, ale chce pozostać w Premier League

Keylor Navas odchodzi z Nottingham Forest, ale chce pozostać w Premier League fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Foot Mercato

Keylor Navas po udanym półrocznym pobycie w Nottingham Forest jest pozytywnie nastawiony do kontynuowania kariery na poziomie Premier League - informują Santi Aouna i Sebastien Denis z „Foot Mercato”.

Doświadczony bramkarz przestał odgrywać w dobiegających końca rozgrywkach ważną rolę w strukturach Paris Saint-Germain, gdzie niezaprzeczalnym numerem jeden został Gianluigi Donnarumma.

Reprezentant Kostaryki zapragnął w zaistniałej sytuacji opuścić paryski klub. Nie udało mu się tego dokonać latem, ale zimą zdołał sfinalizować wypożyczenie do Nottingham Forest, gdzie miał zastąpić kontuzjowanego Deana Hendersona.

W znakomitym stylu wywiązał się z powierzonego zadania, ponieważ przyczynił się do wywalczenia utrzymania przez angielski zespoł za sprawą dwóch czystych kont w siedemnastu występach.

Dobra postawa Keylova Navasa nie okazała się jednak wystarczająca do zaoferowania mu możliwość podpisania stałego kontraktu, ponieważ „Tricky Trees” są zainteresowani dokonaniem wykupu wspomnianego wychowanka Manchesteru United.

36-letni piłkarz godzi się z takim stanowiskiem władz drużyny, ale jednocześnie ten krótki pobyt na Wyspach Brytyjskich bardzo przypadł mu do gustu i z wielką chęcią poszukałby dla siebie angażu w innej ekipie, o czym poinformowali Santi Aouna i Sebastien Denis z „Foot Mercato”.

Wspomniani dziennikarze podkreślają, że ciekawymi opcjami dla byłego gracza Realu Madryt byłoby dołączenie do Chelsea, Tottenhamu, Brentfordu czy Leicester City.

Ci ostatni plasują się na kolejkę przed końcem sezonu w strefie spadkowej i muszą pokonać West Ham United oraz liczyć przynajmniej na remis Evertonu z Bournemouth, by wydostać się z arcytrudnego położenia.

Bez względu na wszystko Navas nie wyobraża sobie pełnienia funkcji rezerwowego w PSG w następnych rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy