Kibice Interu dziękują Kjærowi. Ładny gest wobec obrońcy Milanu

Kibice Interu dziękują Kjærowi. Ładny gest wobec obrońcy Milanu
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Twitter

Simon Kjær znalazł się na ustach kibiców na całym świecie w związku z wydarzeniami z Christianem Eriksenem w roli głównej. Słów uznania doczekał się również od kibiców Interu Mediolan.

Kapitan reprezentacji Danii trafił do AC Milanu w zeszłym roku i szybko stał się istotnym elementem defensywnej układanki zespołu. Gracz nigdy nie przyciągał do siebie aż tyle uwagi, lecz drugiego dnia EURO 2020 diametralnie się to zmieniło.

W starciu z Finlandią na boisku zemdlał Christian Eriksen. Jednym z pierwszych, który wyrwał się z początkowego zaskoczenia był właśnie 32-latek, który w całej tej sytuacji zachował się najbardziej przytomnie. Upewnił się, że jego kolega leży w bezpiecznej pozycji i zapewnił mu tak potrzebną pierwszą pomoc na czas, kiedy służby medyczne musiały przebiec całą szerokość boiska, by dostać się do pomocnika.

Za swoje zachowanie obrońca „Rossonerich” doczekał się już wielu pochwał, a te zostały nadesłane nawet z obozu wrogiego Interu Mediolan. W związku z zaistniałą sytuacją grupy kibicowskie „Beneamaty” postanowiły wysłać w świat swój przekaz, dając tym samym wsparcie Eriksenowi.

„Christian, Curva Nord zawsze jest po twojej stronie” - napisano na jednym z wywieszonych transparentów.

Drugi jest skierowany już bezpośrednio do Kjæra, jako wyraz podziękowania za to, co zawodnik Milanu zrobił dla 29-latka.

„Szacunek dla Kjæra. Wielki człowiek i kapitan” - napisano.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy