2024-10-27 17:54:09; Aktualizacja: 16 godzin temu
Kibice Wisły Kraków muszą przyznać rację trenerowi! Zadebiutował na obronie i wypadł obiecująco Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków mierzyła się z Wisłą Płock w ramach pierwszej ligi i wygrała to spotkanie w stosunku 3-1. Wielkim bohaterem był autor dwóch trafień, czyli Angel Rodado. Na uznanie zasługuje jednak również Mariusz Kutwa, który debiutował w pierwszym zespole jako stoper.

Wisła Kraków po porażce z Górnikiem Łęczna wraca na zwycięski szlak. Piłkarze prowadzeni przez Mariusza Jopa tym razem mierzyli się na wyjeździe z Wisłą Płock.

Mecz do pewnego momentu był wyrównany, a wszystko zmieniło się w 41. minucie. Wtedy do siatki trafił Angel Rodado. Zaraz po przerwie Hiszpan dorzucił drugiego gola. Później do siatki trafił jeszcze Tamas Kiss.

Gospodarzy było stać natomiast tylko na jedną bramkę za sprawą Piotra Krawczyka. Ostateczny rezultat to zatem 3-1 dla „Białej Gwiazdy”.

Przed spotkaniem, wyborem składu zaskoczył Mariusz Jop. Dużą niespodziankę stanowiło desygnowanie do gry Mariusza Kutwy. Co ciekawe, nominalny defensywny pomocnik wystąpił na stoperze. Jak wypadł?

20-latek zebrał za swój występ bardzo dobre recenzje i możliwe, że w następnych starciach ponownie zobaczymy go w tym miejscu boiska.

„Bardzo pewnie, niech go już nie krzywdzą wystawieniem na 6.

No i wnioskuje o nowy kontrakt dla Letkiewicza” - napisał Krzysztof Kiewicz.

„Bardzo dobre i pewne zawody zagrał dzisiaj. Musi dostać więcej szans gry i potwierdzenia, żeby móc powiedzieć, że jest dobrym stoperem.

Na tle słabej drużyny z Płocka pokazał potencjał” - podsumował jeden z kibiców.

„Wreszcie zagrał na swojej pozycji, widać było różnicę. Bardzo dobry występ” - czytamy.