Klimala na celowniku Celticu

Klimala na celowniku Celticu fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Record Sport

Patryk Klimala znalazł się na celowniku Celticu - informuje „Record Sport”.

Środkowy napastnik wzbudza olbrzymie zainteresowanie swoją osobą ze strony zagranicznych zespołów ze względu na prezentowaną formę w pierwszej części trwających rozgrywek Ekstraklasy oraz fakt, że w jego obowiązującym kontrakcie z Jagiellonią Białystok znajduje się zapis umożliwiający mu zmianę barw po wpłacie czterech milionów euro na konto polskiego klubu.

Drużyna z Podlasia jest świadoma rosnącej liczbie wysłanników obserwujących poczynania 21-letniego zawodnika i chciała przedłużyć z nim kontrakt na lepszych warunkach finansowych oraz usunąć niekorzystną dla siebie klauzulę odstępnego.

Niestety piłkarz nie wyraził zainteresowania zawarciem nowej umowy i teraz spokojnie czeka na rozwój sytuacji, a ta może oznaczać zrealizowanie zimowego transferu z jego udziałem.

Nie tak dawno w mediach pojawiła się informacja o tym młodzieżowy reprezentant Polski znalazł się na celowniku Genoi. Od tego czasu liczba klubów wyrażających chęć pozyskania środkowego napastnika znacznie wzrosła, bo znajdują się na niej między innymi drużyny z Bundesligi oraz FC Kopenhaga.

Teraz „Record Sport” przekonuje, że 21-letni piłkarz widnieje też na liście graczy przymierzanych do zasilenia Celticu. Ekipa z Glasgow wie, że nie będzie niedługo w stanie zatrzymać w swoich szeregach Odsonne'a Edouarda i dlatego rozgląda się na rynku za potencjalnym następcą Francuza.

Niewykluczone, że zostanie nim właśnie gracz Jagiellonii Białystok. Na chwilę obecną mało prawdopodobny wydaje się fakt, że Klimala przeniósłby się do Szkocji już teraz, ponieważ jest on przynajmniej jednym z kilku zawodników przymierzany do wzmocnienia linii ataku „The Bhoys”.

Młodzieżowy reprezentant Polski strzelił siedem bramek oraz zanotował trzy asysty w osiemnastu rozegranych meczach w trwających rozgrywkach dla zespołu z Podlasia.

Warto także dodać, że poza nim w kręgu zainteresowań Celticu znajduje się także Karol Fila.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy