Klopp: Lewandowski nie jest na sprzedaż
2012-04-25 13:04:54; Aktualizacja: 13 lat temu
Według menadżera Borussii Dortmund – Jurgena Kloppa - Robert Lewandowski na pewno nie odejdzie z klubu w nadchodzącym okienku transferowym.
Po fantastycznym sezonie, który obecnie rozgrywa polski napastnik, wiele europejskich klubów łączonych jest z jego ewentualnymi przenosinami. Oliwy do ognia dodaje fakt, że dalej nie porozumiał się on z władzami klubu co do nowego kontraktu. Trener Borussii ostrzega jednak drużyny zainteresowane Lewandowskim, że nie jest on na sprzedaż:
- Nasz zdecydowanie najlepszy snajper nie opuści nas w letnim okienku transferowym. Bayern tylko marnuje swój czas interesując się „Lewym”. Czy oni myślą, że mogą podejść do niego i zaproponować mu granie za Mario Gomeza, kiedy ten akurat nie będzie mógł wystąpić w danym spotkaniu? To są po prostu zwykłe plotki, on nigdzie się nie rusza.
Większe wątpliwości Klopp ma w przypadku Japończyka Kagawy:Popularne
- Gdyby odszedł byłbym wielce rozczarowany. Spędził u nas fantastyczne dwa lata, stał się kluczowym graczem naszego zespołu. Jednak gdyby chciał nas opuścić podziękowałbym mu za fantastyczną pracę wykonaną z drużyną, oddałbym mu wielki szacunek na jaki zasługuje i pożegnalibyśmy się w dobrej atmosferze. Wierzę jednak, że nie odejdzie.









![Piłkarz Cracovii bohaterem swojej reprezentacji [WIDEO]](img/photos/112765/170x113/xyz.jpg)

![Składy na Hiszpania - Turcja [OFICJALNIE]](img/photos/98981/170x113/delafuente.jpg)
![Legenda Radomiaka Radom przekazała ważne wieści [WIDEO]](img/photos/84887/170x113/leandro-radomiak.jpg)




![Piłkarz Cracovii bohaterem swojej reprezentacji [WIDEO]](img/photos/112765/90x60/xyz.jpg)

![Składy na Hiszpania - Turcja [OFICJALNIE]](img/photos/98981/90x60/delafuente.jpg)
![Legenda Radomiaka Radom przekazała ważne wieści [WIDEO]](img/photos/84887/90x60/leandro-radomiak.jpg)







