Kobiety: Składy na Polska - Brazylia

Kobiety: Składy na Polska - Brazylia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN I CBF

Znamy składy na spotkanie kobiecej reprezentacji Polski z Brazylią.

Podopieczne Miłosza Stępińskiego zmierzą się z ekipą z Ameryki Południowej towarzysko. Brazylijki, które na ostatnich Mistrzostwach Świata doszły do 1/8 finału, zajmują obecnie 11. miejsce w rankingu FIFA. Polki plasują się w nim na 29. lokacie.

W jedenastce „Seleção” nie brakuje Marty - sześciokrotnej triumfatorki Złotej Piłki. 33-latka na co dzień występuje w Orlando Pride.

Mecz zostanie rozegrany w Kielcach. Organizatorzy liczą na pobicie rekordu frekwencji na spotkaniu kobiecej piłki w Polsce, który wynosi 7205 widzów (kwietniowe starcie z Włoszkami w Lublinie).

Pierwszy gwizdek o 20:15.

POLSKA: Kiedrzynek; Olszewska, Grzywińska, Mesjasz, Chudzik, Grabowska, Matysik, Balcerzak, Kamczyk, Winczo, Pajor.

BRAZYLIA: Barbara; Poliana, Daiane, Erika, Tamires, Andressa Alves, Thaisa, Formiga, Marta, Victoria, Ludmila.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy