Kolega z zespołu Góralskiego i Świerczoka skazany

Kolega z zespołu Góralskiego i Świerczoka skazany
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Welingelichte Kringen

Virgil Misidjan stanął dziś przed wymiarem sprawiedliwości.

Były piłkarz m.in. Tilburg Willem II napadł na 68-letniego mężczyznę na parkingu po tym, jak ten poprosił go o przestawienie swojego auta. Mimo wielu apeli piłkarz pozostawał głuchy na jego prośby.

Sfrustrowany natręctwem mężczyzny Misidjan pobił go, łamiąc mu przy tym nogę i rękę.

Piłkarz tłumaczył swoje zachowanie faktem, że został zaatakowany. Według jego relacji 68-latek obraził go na tle rasistowskim.

Dziś odbyła się rozprawa w tej sprawie. Sąd skazał 24-latka na sześć miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Misidjan, który nie brał udziału w odczytywaniu wyroku, zapowiedział, że odwoła się od tej decyzji. Swoją nieobecność tłumaczył tym, że koncentruje się obecnie na walce o mistrzostwo Bułgarii wraz z Łudogorcem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy