Kolejka chętnych po skrzydłowego Juventusu
2012-01-21 20:33:43; Aktualizacja: 13 lat temu
Kolejny klub wyraża zainteresowanie serbskim skrzydłowym Juventusu Turyn. Chętne na angaż Miloša Krasicia jest tureckie Fenerbahce Stambuł.
W obecnym sezonie Serb nie może znaleźć uznania w oczach trenera drużyny "Starej Damy" Antonio Conte. W tym sezonie rozegrał jedynie 7 spotkań w Serie A i strzelił 1 bramkę. Z takiego rozwoju sytuacji 27-letni pomocnik jest nie zadowolony i zastanawia się nad opuszczeniem druzyny Juventusu, o czym mówił jego agent :
- W najbliższych dniach Krasic zdecyduje, czy odejdzie z Juventusu - powiedział agent piłkarza Dejan Joksimovic
Na chętnych nie trzeba było długo czekać. Na angaż serbskiego skrzydłowego chrapkę mają zespoły Chelsea, Benfiki Lizbona, Tottenhamu, CSKA Moskwa a teraz także Fenerbahce. Według La Gazetta Dello Sport turecki zespół miał zaoferować półroczne wypożyczenie za milion euro z opcją pierwokupu piłkarza po sezonie. Włodarze "Starej Damy" swojego pomocnika wyceniają na 12 milionów euro, czyli mniej niż wydali na jego zakup 1,5 roku temu z CSKA Moskwa.Popularne
Firma bukmacherska Unibet proponuje swoim klientom zakład : Czy w tym oknie transferowym Miloš Krasić opuści Juventus ? Na taki przebieg wydarzeń kurs wynosi 1.60, natomiast na pozostanie Serba w Juve kurs oscyluje w granicach 2,20













![Zamieszanie pod sektorem kibiców Sparty Praga. Interweniowała ochrona [WIDEO]](img/photos/108521/170x113/legia-warszawa-kibice.jpg)

![Jagiellonia Białystok górą nad Finami w Lidze Konferencji [WIDEO]](img/photos/113016/170x113/pululu.jpg)





![Zamieszanie pod sektorem kibiców Sparty Praga. Interweniowała ochrona [WIDEO]](img/photos/108521/90x60/legia-warszawa-kibice.jpg)

![Jagiellonia Białystok górą nad Finami w Lidze Konferencji [WIDEO]](img/photos/113016/90x60/pululu.jpg)



