Kolejna nagroda dla Barcelony

Kolejna nagroda dla Barcelony
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Twitter

FC Barcelona po raz drugi został wybrany klubem roku przez Związek Europejskich Klubów (ECA).

Stowarzyszenie to postawiło na „Blaugranę” ze względu na „niesamowite osiągnięcia w sezonie 2014/2015”. Katalończycy zdobyli potrójną koronę, zwyciężając w rozgrywkach: ligi hiszpańskiej, Pucharu Króla oraz Ligi Mistrzów.

ECA rozdał również trzy inne nagrody — Dnipro Dniepropetrowsk otrzymał nagrodę za „Największy Postęp Roku”. Ukraiński zespół w ubiegłej kampanii zdołał dotrzeć do finału Ligi Europy.

Arsenal otrzymał statuetkę w kategorii „Najlepszy Program Społecznościowy” za zaangażowanie w sprawy kibiców oraz akcje charytatywne. Nagrodę odebrali również przedstawiciele Levadii Tallinn za „Najlepszy Projekt”. Estończycy przebudowali bowiem swój stadion pod względem dostępu dla ludzi niepełnosprawnych.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany Milik powiedział „tak” Juventusowi Milik powiedział „tak” Juventusowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy