Kolejne głośne nazwisko w Nowym Jorku?

Kolejne głośne nazwisko w Nowym Jorku?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Po nieudanym sezonie w lidze włoskiej, Ashley Cole może przenieść się do Stanów Zjednoczonych.

W tamtejszej MLS obrońca miałby występować w barwach New York City FC, które przejawia ponoć szczególne zainteresowanie jego usługami. Aktualny kontrakt Cole'a z Romą wygasa w czerwcu przyszłego roku.

W poniedziałek dyrektor sportowy Rzymian Walter Sabatini spotkał się z przedstawicielami Anglika, by poznać jego intencje. Zmiana otoczenia wydaje się być korzystnym rozwiązaniem dla obu stron, jako że w stolicy Włoch Cole zagrał dotychczas zaledwie 16 razy, a swoją dyspozycją nie zachwycił. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy