Konrad Wrzesiński i Jacek Góralski w akcji - oglądamy mecz Polaków w Kazachstanie [WIDEO]

Konrad Wrzesiński i Jacek Góralski w akcji - oglądamy mecz Polaków w Kazachstanie [WIDEO]
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Priemjer Ligasy, czyli ekstraklasa Kazachstanu, gra prawdopodobnie swoje ostatnie mecze na jakiś czas.

Epidemia koronawirusa w Kazachstanie również rozpędza się, stąd decyzja o wprowadzeniu stanu wyjątkowego - w tym zamknięciu granic. Najprawdopodobniej jednak dojdzie do dzisiejszych spotkań najwyższej klasy rozgrywkowej, a przynajmniej decyzja o ich odwołaniu jeszcze nie nastąpiła.

Najciekawszy mecz dla polskiego kibica rozpoczyna się o godzinie 12:00, a wezmą w nim udział dwaj Polacy - Konrad Wrzesiński i Jacek Góralski. Obaj znaleźli się w pierwszym składzie Kajrata na mecz z Szachtiorem Karaganda.

Darmowa transmisja na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=muaj1zdeAwM

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy