Korona idzie śladami Legii! Nowy trener z rewelacji pierwszej ligi

Korona idzie śladami Legii! Nowy trener z rewelacji pierwszej ligi fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Maciej Bartoszek po spotkaniu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza przejmie zespół Korony Kielce.

39-letni szkoleniowiec zastąpi w drużynie z województwa świętokrzyskiego zwolnionego w zeszłym tygodniu Tomasza Wilmana.

Bartoszek w swojej dotychczasowej karierze trenerskiej pracował już raz z zespołem z Ekstraklasy. W sezonie 2010/11 poprowadził GKS Bełchatów do zajęcia 10. miejsca w ligowej tabeli, co okazało się zbyt słabym wynikiem, aby włodarze „Brunatnych” przedłużyli z nim kontrakt.

Po tej przygodzie szkoleniowiec urodzony we Włocławku zasiadał na ławce w Pelikanie Łowicz, Legionovii Legionowo, Zawiszy Bydgoszcz oraz Chojniczance Chojnice. Do tej ostatniej drużyny trafił w kwietniu tego roku i najpierw zdołał ją utrzymać na zapleczu elity, a w trwających rozgrywkach jego ekipa stała się prawdziwą rewelacją pierwszej ligi. Po rozegraniu 15. kolejek zajmuje wysoką trzecią lokatę i ma zaledwie punkt straty do liderującego Zagłębia Sosnowiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy