Korona Kielce może stracić utalentowanego 16-latka. Chcą go dwa kluby z Serie A

Korona Kielce może stracić utalentowanego 16-latka. Chcą go dwa kluby z Serie A
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Echo Dnia | Sport.pl

Kacper Kucharczyk z Korony Kielce wzbudził poważne zainteresowanie ze strony Sassuolo oraz Hellasu Verona - poinformował Aleksander Bernard ze Sport.pl.

Wysłannicy włoskich zespołów stale monitorują nasz rynek w poszukiwaniu utalentowanych piłkarzy i nie boją się po nich sięgać, by sprawdzić ich pod kątem przyszłej przydatności w seniorskim futbolu poprzez danie im szansy pokazania się w zespołach młodzieżowych.

W gronie takich piłkarzy może w niedalekim czasie znaleźć się Kacper Kucharczyk z Korony Kielce po tym, jak „Echo Dnia” poinformowało, że cieszy się on zainteresowaniem ze strony klubów z Serie A.

Aleksander Bernard ze Sport.pl wszedł nieco głębiej w temat i doprecyzował, że 16-latek jest poważnie rozważany w kontekście zaliczenia zimowego transferu przez Sassuolo oraz Hellas Verona.

Oba zespoły celują w wypożyczenie pomocnika z zawarciem opcji lub przymusu wykupu po zakończeniu trwających rozgrywek, których drugą część Polak spędziłby na poziomie Primavery.

Kucharczyk cieszy się też zainteresowaniem klubów z Serie B oraz rodzimego podwórka, ale perspektywa ewentualnego pokazania się na najwyższym poziomie we Włoszech w niedalekiej przyszłości wydaje się dla niego kusząca.

Ofensywny zawodnik jest związany z „Żółto-Czerwonymi” do 30 czerwca 2024 roku.

W obecnym sezonie w zmaganiach Centralnej Ligi Juniorów U-17 w grupie wschodniej zdobył jedenaście bramek w siedemnastu rozegranych meczach w rundzie jesiennej, co pozwala jego drużynie plasować się na trzecim miejscu w tabeli za plecami Legii Warszawa oraz Wisły Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy