Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka

Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Korona Kielce

Maciej Bartoszek pozostanie trenerem Korony Kielce.

W ostatnich dniach pojawiły się informacje sugerujące, że Bartoszek, który sprawuje funkcje trenera oraz dyrektora sportowego Korony, odejdzie z klubu. Doniesienia te przekazało kilka źródeł. Z wypowiedzi prezesa żółto-czerwonych Łukasza Jabłońskiego oraz samego Bartoszka wynika, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

- Jako prezes zarządu Korona S.A. stanowczo zaprzeczam tym doniesieniom i proszę wszystkich was o kibicowanie naszej drużynie w najbliższym spotkaniu i każdym następnym. Jest to dla nas bardzo ważne - powiedział Jabłoński.

- Trener od momentu zatrudnienia musi liczyć się z tym, że będzie zwolniony. To jest proste i wpisane w naszą pracę. Mogę powiedzieć tylko tyle, że spotkałem się z przewodniczącym rady nadzorczej, prezesem klubu, dyrektorem sportowym i nie ma tematu zwolnienia trenera Bartoszka - przyznał z kolei szkoleniowiec.

Na pytanie dotyczące rzekomych nieporozumień z zawodnikami odpowiedział on, że nigdy nie obarcza poszczególnych piłkarzy za wyniki spotkań i z każdym z podopiecznych rozmawia szczerze. - Komuś chyba zależy na tym, aby wprowadzać zamieszanie, ale my się nie damy - stwierdził.

W sobotę Koronę czeka mecz I ligi z GKS-em Jastrzębie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy