Korona Kielce z pierwszą stratą punktów. Dominik Nowak po remisie z Miedzią Legnica

Korona Kielce z pierwszą stratą punktów. Dominik Nowak po remisie z Miedzią Legnica fot. Dziurek / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Trenerzy Dominik Nowak i Wojciech Łobodziński wypowiedzieli się po bezbramkowym remisie Korony Kielce z Miedzią Legnica.

Obie drużyny przystępowały do piątkowego bezpośredniego pojedynku jako ostatnie niepokonane zespoły w I lidze i ten status zachowały po 90 minutach rywalizacji.

Usatysfakcjonowani takim rezultatem spotkania byli obaj szkoleniowcy, którzy zamierzają dalej pracować ze swoim klubami w celu osiągnięcia awansu do Ekstraklasy.

- Początek pierwszej połowy był dobry w naszym wykonaniu. Zagraliśmy agresywnie i dynamicznie. Taki mieliśmy plan, ale potem oddaliśmy pole i przegrywaliśmy stykowe pojedynki. W przerwie powiedzieliśmy sobie w szatni kilka mocnych słów i dzięki temu druga część była lepsza w naszym wykonaniu. Byliśmy innym zespołem, który odbierał wysoko piłkę. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. Szkoda nieuznanej bramki, ale VAR dopatrzył się spalonego. W drugą stronę było podobnie, także VAR dobrze dzisiaj zadziała. Po przerwie w naszej grze były jeszcze pewne niedociągnięcia, ale będziemy na niej bazować jeśli chodzi o sposób, w jaki funkcjonowaliśmy - powiedział Dominik Nowak, który odniósł się także do urazu odniesionego przez Piotra Malarczyka.

- Wstępna diagnoza mówi o urazie mięśnia przywodziciela. Mamy nadzieję, że nie będzie długo pauzował. Jego zmiennik Mario Zebić dobrze go jednak zastąpił. Dobrze zaprezentowali się w ogóle wszyscy zmiennicy - dodał opiekun Korony Kielce.

- Wynik jest w miarę sprawiedliwy. Nie był to piękny mecz. W pierwszej połowie był stosunkowo zamknięty, ale w drugiej się otworzył. Z perspektywy całości podkreślamy jednak, że wynik jest zasłużony. Cieszę się też z obecności systemu VAR. Przy naszym karnym widziałem bezpośrednio z ławki, że był spalony. Także nie mamy pretensji - skomentował z kolei trener Wojciech Łobodziński.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy