Kosecki opuszcza Legię. Transfer definitywny!

Kosecki opuszcza Legię. Transfer definitywny!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Jakub Kosecki rozstaje się z Legią.

Skrzydłowy po zakończeniu ostatniego sezonu powrócił do Warszawy i trenował z podopiecznymi Besnika Hasiego. Albańczyk nie stawiał jednak na wychowanka, dając mu do zrozumienia, że nie figuruje w planach trenera.

25-latek będzie kontynuował swoją karierę w Niemczech, a konkretniej w SV Sandhausen. W klubie, do którego był wypożyczony w poprzednich rozgrywkach. 

Tym razem "Kosa" opuści Legię na stałe. Przed nim testy medyczne, po których podpisze dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Nie wiadomo, jakie pieniądze zasilą konto stołecznego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy