Kosecki opuszcza Legię. Transfer definitywny!

Kosecki opuszcza Legię. Transfer definitywny!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Jakub Kosecki rozstaje się z Legią.

Skrzydłowy po zakończeniu ostatniego sezonu powrócił do Warszawy i trenował z podopiecznymi Besnika Hasiego. Albańczyk nie stawiał jednak na wychowanka, dając mu do zrozumienia, że nie figuruje w planach trenera.

25-latek będzie kontynuował swoją karierę w Niemczech, a konkretniej w SV Sandhausen. W klubie, do którego był wypożyczony w poprzednich rozgrywkach. 

Tym razem "Kosa" opuści Legię na stałe. Przed nim testy medyczne, po których podpisze dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Nie wiadomo, jakie pieniądze zasilą konto stołecznego klubu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy