Kosecki opuszcza Legię. Transfer definitywny!

Kosecki opuszcza Legię. Transfer definitywny!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Jakub Kosecki rozstaje się z Legią.

Skrzydłowy po zakończeniu ostatniego sezonu powrócił do Warszawy i trenował z podopiecznymi Besnika Hasiego. Albańczyk nie stawiał jednak na wychowanka, dając mu do zrozumienia, że nie figuruje w planach trenera.

25-latek będzie kontynuował swoją karierę w Niemczech, a konkretniej w SV Sandhausen. W klubie, do którego był wypożyczony w poprzednich rozgrywkach. 

Tym razem "Kosa" opuści Legię na stałe. Przed nim testy medyczne, po których podpisze dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Nie wiadomo, jakie pieniądze zasilą konto stołecznego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy