Koszmarna kontuzja Bartłomieja Drągowskiego

Koszmarna kontuzja Bartłomieja Drągowskiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Bartłomiej Drągowski doznał bardzo źle wyglądającej kontuzji w meczu Serie A pomiędzy Hellasem Verona a Spezią.

Bartłomiej Drągowski, podobnie jak Jakub Kiwior, rozpoczął spotkanie z Hellasem Verona w podstawowym składzie Spezii. W 30. minucie polskiego bramkarza pokonał Simone Verdi. Niestety był to dopiero początek przykrych dla niego wydarzeń.

Kilkanaście minut później 25-latek ucierpiał w starciu z Kevinem Lasagną po wybiegnięciu z pola karnego. Kostka golkipera mocno wygięła się w nienaturalny sposób. Za wcześnie na dokładną diagnozę, ale nie można wykluczyć złamania. Piłkarz Spezii opuścił murawę na noszach, a następnie trafił do karetki.

Trzeba poczekać na pierwsze badania, natomiast biorąc pod uwagę to, jak wyglądała kontuzja, wielce prawdopodobne jest, że to koniec marzeń Drągowskiego o wylocie na mundial w Katarze. Dwukrotny reprezentant kraju znalazł się w ostatecznej kadrze razem z dwoma innymi bramkarzami - Wojciechem Szczęsnym oraz Łukaszem Skorupskim.

W sobotę rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski poinformował, że do Kataru wyleci również czwarty bramkarz - Kacper Tobiasz z Legii Warszawa. Pierwotnie miało nie być go w oficjalnej kadrze, a miał tylko trenować z drużyną narodową. Kontuzja Drągowskiego może to zmienić.

***

Bartłomiej Drągowski usłyszał pierwszą diagnozę

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy