Koszmarna kontuzja Bartłomieja Drągowskiego

Koszmarna kontuzja Bartłomieja Drągowskiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Bartłomiej Drągowski doznał bardzo źle wyglądającej kontuzji w meczu Serie A pomiędzy Hellasem Verona a Spezią.

Bartłomiej Drągowski, podobnie jak Jakub Kiwior, rozpoczął spotkanie z Hellasem Verona w podstawowym składzie Spezii. W 30. minucie polskiego bramkarza pokonał Simone Verdi. Niestety był to dopiero początek przykrych dla niego wydarzeń.

Kilkanaście minut później 25-latek ucierpiał w starciu z Kevinem Lasagną po wybiegnięciu z pola karnego. Kostka golkipera mocno wygięła się w nienaturalny sposób. Za wcześnie na dokładną diagnozę, ale nie można wykluczyć złamania. Piłkarz Spezii opuścił murawę na noszach, a następnie trafił do karetki.

Trzeba poczekać na pierwsze badania, natomiast biorąc pod uwagę to, jak wyglądała kontuzja, wielce prawdopodobne jest, że to koniec marzeń Drągowskiego o wylocie na mundial w Katarze. Dwukrotny reprezentant kraju znalazł się w ostatecznej kadrze razem z dwoma innymi bramkarzami - Wojciechem Szczęsnym oraz Łukaszem Skorupskim.

W sobotę rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski poinformował, że do Kataru wyleci również czwarty bramkarz - Kacper Tobiasz z Legii Warszawa. Pierwotnie miało nie być go w oficjalnej kadrze, a miał tylko trenować z drużyną narodową. Kontuzja Drągowskiego może to zmienić.

***

Bartłomiej Drągowski usłyszał pierwszą diagnozę

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kylian Mbappé kończy udział w klasyku z kontuzją. Ryzyko się nie opłaciło Kylian Mbappé kończy udział w klasyku z kontuzją. Ryzyko się nie opłaciło Następna kontrowersja w Ekstraklasie. Prawie złamał nogę rywalowi i obejrzał tylko żółtą kartkę [WIDEO] Następna kontrowersja w Ekstraklasie. Prawie złamał nogę rywalowi i obejrzał tylko żółtą kartkę [WIDEO] Kibice Legii Warszawa się zastanawiają. „Czy ta dwójka ma jakieś haki na Kostę Runjaicia?” Kibice Legii Warszawa się zastanawiają. „Czy ta dwójka ma jakieś haki na Kostę Runjaicia?” Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy