Kosztował 5,5 miliona euro i wygrał Mistrzostwa Europy U-21. Teraz został zaoferowany Bruk-Betowi Termalice Nieciecza
2025-07-01 21:59:33; Aktualizacja: 5 miesięcy temu
W 2019 roku Manu Vallejo sięgnął z Hiszpanią po Mistrzostwo Europy do lat 21. Teraz ten napastnik został zaproponowany Bruk-Betowi Termalice Nieciecza, jednak „Słoniki” nie były zainteresowane jego pozyskaniem - donosi Piotr Koźmiński.
Bruk-Bet Termalica Nieciecza stara się porządnie wzmocnić skład po powrocie do Ekstraklasy po trzyletniej przerwie - szeregi „Słoników” zasilili już Rafał Kurzawa, Radu Boboc oraz Lucas Masoero, a także udało się przedłużyć wypożyczenie z Legii Warszawa Igora Strzałka, co może napawać kibiców klubu optymizmem.
Jak się okazuje, beniaminek miał ostatnio okazję pozyskać napastnika, którego CV także prezentuje się naprawdę interesująco - Piotr Koźmiński poinformował, że Termalice zaoferowany został Manu Vallejo.
Ma on na swoim koncie 68 występów w hiszpańskiej elicie, gdzie reprezentował barwy takich klubów jak Valencia, Deportivo Alaves oraz Girona. Szczególnie udane w jego karierze było lato 2019 roku - wraz z młodzieżową reprezentacja Hiszpanii został wtedy mistrzem Europy, a także przeniósł się z Cadiz do „Nietoperzy” za 5,5 miliona euro.Popularne
Termalica nie była jednak zainteresowana podpisaniem kontraktu z Vallejo i nie może to dziwić, bo ostatnio kariera 28-latka znalazła się na dużym zakręcie - w minionym sezonie w barwach Racingu Ferrol, który rozgrywa swoje mecze na trzecim poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii, zanotował zaledwie dziewięć występów, w których zapisał na swoim koncie bramkę oraz asystę.










![Złoty But: Erling Braut Haaland nie wykorzystał okazji [TOP 15]](img/photos/101777/170x113/erling-braut-haaland.jpg)



![Ibán Salvador i Pierre-Emerick Aubameyang zaraz wrócą do klubów. Hit Pucharu Narodów Afryki na remis [WIDEO]](img/photos/113263/170x113/iban-salvador.jpg)

![Inter Mediolan górą w „polskim meczu” Serie A! W czołówce tabeli coraz ciaśniej [WIDEO]](img/photos/113964/170x113/piotr-zielinski.jpg)

![Złoty But: Erling Braut Haaland nie wykorzystał okazji [TOP 15]](img/photos/101777/90x60/erling-braut-haaland.jpg)



![Ibán Salvador i Pierre-Emerick Aubameyang zaraz wrócą do klubów. Hit Pucharu Narodów Afryki na remis [WIDEO]](img/photos/113263/90x60/iban-salvador.jpg)

![Inter Mediolan górą w „polskim meczu” Serie A! W czołówce tabeli coraz ciaśniej [WIDEO]](img/photos/113964/90x60/piotr-zielinski.jpg)






