Kroos i Alaba z nowymi kontraktami?

Kroos i Alaba z nowymi kontraktami? fot. Transfery.info
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: ESPN

W mediach nie ustają spekulacje na temat wzmocnień, których chcą dokonać działacze Bayernu Monachium przed następnym sezonem. Klub nie zapomina jednak o swoich gwiazdach – Tonim Kroosie i Davidzie Alabie, z którymi chce podpisać nowe kontrakty.

Zarówno Toni Kroos, jak i David Alaba mają podpisane umowy do 2015 roku.

Dyrektor generalny zespołu z Bawarii, Mathias Sammer, zapowiedział, że klub chce, aby Kroos i Alaba zostali w Bayernie na dłużej i jest gotowy w najbliższym czasie rozpocząć negocjacje w celu parafowania z nimi nowych umów.

– Nie zostało dużo czasu. Kiedy jesteśmy przekonani do piłkarza, musimy wcześnie reagować. Należy wcześniej zająć się kontraktami, które wygasają w 2015 roku, inaczej może się to skończyć pokerowymi zagrywkami. Zaraz po zakończeniu obecnego sezonu zaczniemy negocjować - powiedział Kickerowi Sammer.

Mathias Sammer nie szczędzi pochwał pod adresem obu piłkarzy.

– Toni jest niezwykłym piłkarzem. Jest bardzo ważnym graczem dla Bayernu. David natomiast jest dobrym chłopakiem i fantastycznym piłkarzem. Bayern musi zatrzymać u siebie takich graczy - powiedział dyrektor generalny klubu z Monachium. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy