Kroos: Wtedy zakończę karierę

Kroos: Wtedy zakończę karierę fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Kicker

Toni Kroos przyznał, że może zakończyć karierę już po wygaśnięciu obecnego kontraktu z Realem, czyli w wieku 32 lat.

26-latek podpisał w październiku nową umowę, która związała go z "Królewskimi" do 2022 roku. Pomocnik niespodziewanie przyznał, że może to być jego ostatni kontrakt w jego profesjonalnej karierze. W rozmowie z "Kickerem" Niemiec poruszył temat zawieszenia butów na kołku i przyznał, że nie widzi siebie w roli piłkarza za 12 lat.

- Kiedy mój kontrakt z Realem wygaśnie, będę miał już 32 lata. To z pewnością będzie punkt, kiedy nie zostanie mi już sporo czasu na grę, taki mam przynajmniej plan na ten moment - powiedział reprezentant "Die Mannschaft".

- Oczywiście, nie wiem, jak się będę wtedy czuć, ale nie planuję grać w piłkę w wieku 38-39 lat. Gdybym miał przewidywać teraz, najprawdopodobniej zakończyłbym karierę wraz z końcem tego kontraktu. Ale nic nie mogę obiecać. Uważam, że w wieku 32 lat kończy się najlepszy czas dla zawodnika.

- To wszystko zależy od człowieka. Schweinsteiger częściej zmaga się z kontuzjami niż Lahm... Sądzę, że to ważne, by starać się utrzymać formę fizyczną jak najdłużej to możliwe. Ale myślę, że to dobry wiek na zakończenie kariery. Z pewnością jednak nie będę bezwzględnie wypełniać tych słów za sześć lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy