Kroos: Wtedy zakończę karierę

Kroos: Wtedy zakończę karierę fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Kicker

Toni Kroos przyznał, że może zakończyć karierę już po wygaśnięciu obecnego kontraktu z Realem, czyli w wieku 32 lat.

26-latek podpisał w październiku nową umowę, która związała go z "Królewskimi" do 2022 roku. Pomocnik niespodziewanie przyznał, że może to być jego ostatni kontrakt w jego profesjonalnej karierze. W rozmowie z "Kickerem" Niemiec poruszył temat zawieszenia butów na kołku i przyznał, że nie widzi siebie w roli piłkarza za 12 lat.

- Kiedy mój kontrakt z Realem wygaśnie, będę miał już 32 lata. To z pewnością będzie punkt, kiedy nie zostanie mi już sporo czasu na grę, taki mam przynajmniej plan na ten moment - powiedział reprezentant "Die Mannschaft".

- Oczywiście, nie wiem, jak się będę wtedy czuć, ale nie planuję grać w piłkę w wieku 38-39 lat. Gdybym miał przewidywać teraz, najprawdopodobniej zakończyłbym karierę wraz z końcem tego kontraktu. Ale nic nie mogę obiecać. Uważam, że w wieku 32 lat kończy się najlepszy czas dla zawodnika.

- To wszystko zależy od człowieka. Schweinsteiger częściej zmaga się z kontuzjami niż Lahm... Sądzę, że to ważne, by starać się utrzymać formę fizyczną jak najdłużej to możliwe. Ale myślę, że to dobry wiek na zakończenie kariery. Z pewnością jednak nie będę bezwzględnie wypełniać tych słów za sześć lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy