Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe

Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Kamieniecki

Krystian Bielik przygotowuje się do zgrupowania reprezentacji Polski wspólnie z piątoligowym Górnikiem Konin. Zdaniem Piotra Kamienieckiego defensywny pomocnik rozważa różne opcje transferowe.

Wkrótce rusza zgrupowanie reprezentacji Polski, w którym udział weźmie między innymi Krystian Bielik. Za defensywnym pomocnikiem wymagający sezon w barwach Birmingham City. Wspólnie z tą drużyną zakończył rozgrywki na siedemnastym miejscu.

Obecnie były zawodnik Legii Warszawa przebywa już w kraju, gdzie wspólnie z piątoligowym Górnikiem Konin przygotowuje się do starć z Niemcami oraz Mołdawią.

Następnym krokiem 25-latka powinien być powrót z wypożyczenia i dołączenie do występującego w League One Derby County.

Wydaje się jednak, że niekoniecznie do tego dojdzie. Wpływ na to ma niski szczebel rozgrywkowy, na którym występuje formalny pracodawca Polaka. Możliwe zatem, że w lecie dojdzie do transferu z jego udziałem.

Według informacji Piotra Kamienieckiego istnieje możliwość ponownej przeprowadzki pomocnika Birmingham City. Bielik nie zamyka się też na inne rozwiązania. Kto wie, czy nie opuści Wysp Brytyjskich. Kilka tygodni temu łączono go z MLS.

Związany w przeszłości z Arsenalem Polak rozegrał w minionym sezonie 37 spotkań, a jego dorobek to gol i asysta.

Umowa wiąże go z Derby County do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy