Krzysztof Piątek na celowniku nowego klubu. Może dołączyć do innego Polaka

Krzysztof Piątek na celowniku nowego klubu. Może dołączyć do innego Polaka fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Kicker

Krzysztof Piątek znalazł się w kręgu zainteresowań Hellasu Verona - poinformował „Kicker”.

Hertha BSC poszukuje rozpaczliwie chętnego na reprezentanta Polski, ponieważ pragnie się pozbyć jednego z najlepiej opłacanych piłkarzy w zespole po zanotowaniu spadku do 2. Bundesligi.

Środkowy napastnik nie narzeka na brak zainteresowania, ale do tej pory żadna drużyna nie przeszła do konkretnych rozmów z niemieckim klubem w celu ustalenia warunków transferu.

Być może wkrótce ulegnie to zmianie, ponieważ do grona ekip celujących w pozyskanie Krzysztofa Piątka dołączył Hellas Verona, gdzie występuje Paweł Dawidowicz, o czym poinformował „Kicker”.

„Gialloblu” zakończyli ostatnie zmagania w strefie spadkowej z identycznym dorobkiem punktowym co Spezia Calcio. W myśli wprowadzonych minionego lata przepisów oznaczało to konieczność rozegrania dodatkowego meczu o utrzymanie, z którego wyszli zwycięsko.

W kolejnych rozgrywkach pragną uniknąć powtórzenia się takiej sytuacji. Dlatego rozglądają się na rynku za napastnikiem, mogącym dobić przynajmniej do dwucyfrowej liczby goli. W ostatnich zmaganiach ta sztuka nie udała się żadnemu z atakujących, z których najlepsi zakończyli je z zaledwie dwoma trafieniami na koncie - Adolfo Gaich (wypożyczony zimą z CSKA Moskwa) i Thomas Henry.

Hertha jest otwarta na wdrożenie różnych rozwiązań w kwestii przyszłości reprezentanta Polski. Choć najchętniej pozbyłaby się go definitywnie.

Piątek spędził miniony sezon w ramach wypożyczenia w Salernitanie. Strzelił dla niej cztery bramki i zaliczył pięć asyst w 33 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy