Krzysztof Piątek z jeszcze jedną transferową opcją?! Zainteresował się nim drugi klub z Serie A

Krzysztof Piątek z jeszcze jedną transferową opcją?! Zainteresował się nim drugi klub z Serie A fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Krzysztof Piątek, obecnie napastnik Herthy, znalazł się na radarze Fiorentiny - uważa Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Środkowy napastnik nie spełnił pokładanych w nim nadziei w szeregach Herthy, dlatego został przed paroma tygodniami wystawiony na listę transferową przez niemiecki zespół.

„Stara Dama” otrzymała od tego czasu sporą liczbę mniej lub bardziej konkretnych zapytań o osobę 26-letniego zawodnika, który najprawdopodobniej zdecyduje się na powrót do Serie A.

Gianluca Di Marzio poinformował nawet, że Krzysztof Piątek ma olbrzymią szansę na zaliczenie ponownego pobytu w Genoi po tym, jak drużyna walcząca o utrzymanie w Serie A porozumiała się z klubem z Berlina w kwestii warunków wypożyczenia reprezentanta Polski z zawartą opcją wykupu za około 17 milionów euro.

W związku z tym powodzenie całej operacji ma leżeć teraz w kwestii samego napastnika, który może wybierać także z szeregu innych opcji. Tomasz Włodarczyk przekonuje, że jedną z nich jest Fiorentina.

„Viola” wykazywała już w przeszłości zainteresowanie usługami naszego piłkarza i teraz ponownie spojrzała w jego kierunku przychylnym okiem z powodu rozważania go jako jednego z kandydatów do zastąpienia Dušana Vlahovicia.

26-latek miałby początkowo pełnić funkcję zmiennika Serba po trafieniu na Stadio Artemio Franchi w ramach wypożyczenia lub zostać definitywnie pozyskany już teraz, ale tylko w przypadku sprzedaży bramkostrzelnego zawodnika, co wydaje się mało prawdopodobne.

Podobnie można odnieść się do całego pomysłu przenosin Piątka do Fiorentiny, który pragnie przede wszystkim wrócić do formy poprzez notowanie regularnych występów.

Środkowy napastnik strzelił zanotował zaledwie gola i asystę w dziesięciu rozegranych meczach w barwach Herthy w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków Robin Gosens dogadany z nowym klubem. Wielki powrót coraz bardziej prawdopodobny Robin Gosens dogadany z nowym klubem. Wielki powrót coraz bardziej prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy