Krzysztof Piątek z pierwszym golem od listopada [WIDEO]

Krzysztof Piątek z pierwszym golem od listopada [WIDEO] fot. Eleven Sports
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tranfery.info

Krzysztof Piątek strzelił gola, ale na niewiele się to zdało, bo jego Salernitana uległa Empoli (1-2).

Krzysztof Piątek przed startem sezonu zamienił Herthę na Salernitanę, a zarówno fani, jak i sternicy tego klubu oczekiwali po nim sporo.

O ile do pewnego momentu radził sobie jeszcze jako-tako, o tyle od 5 listopada nie był w stanie znaleźć drogi do siatki przeciwnika.

Między innymi dlatego stracił miejsce w składzie zespołu prowadzonego przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski, Paulo Sousę.

Jego sytuacja zrobiła się kiepska do tego stopnia, że ostatnio przeciwko Fiorentinie (3-3) nie dostał nawet minuty.

W poniedziałek Salernitana mierzyła się z Empoli i do przerwy przegrywała 0-1. Portugalski szkoleniowiec dokonał zatem roszady i postanowił dać Piątkowi szansę.

Drużyna Polaka wprawdzie przegrała, ale sam atakujący w końcu się przełamał i w 85. minucie zanotował trafienie na 1-2.

Dla byłego zawodnika AC Milan było to czwarte trafienie w tym sezonie.

Salernitana po 34 kolejkach zajmuje w tabeli Serie A piętnaste miejsce i ma osiem punktów przewagi nad strefą spadkową.

Drużyna Krzysztofa Piątka rozegra kolejny mecz 13 maja, a rywalem będzie Atalanta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy