Krzysztof Piątek z sentymentalnym transferem?! Szansa na miękkie lądowanie

Krzysztof Piątek z sentymentalnym transferem?! Szansa na miękkie lądowanie fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Nicolò Schira [Twitter]

Krzysztof Piątek formą nie zachwyca, a jednak może otrzymać kolejną szansę na poziomie Serie A. Zainteresowanie Polakiem zgłasza jego były klub, a więc Genoa - informuje Nicolò Schira.

27-letni napastnik nadal utrzymuje się na wysokim poziomie, mimo że od dłuższego czasu wyraźnie cieniuje. Jego sława na zagranicznym rynku opiera się w głównej mierze na świetnym okresie w Genoi i udanym początku przygody w AC Milanie. Kampania 2018/2019 to jednak przeszłość, w którą trudno obecnie uwierzyć.

Krzysztof Piątek w obecnej kampanii zdobył cztery gole i zanotował tyle samo asyst. Trzy bramki zdobył na początku rozgrywek, co zwiastowało przełamanie. Nic bardziej mylnego, gdyż później przez prawie dwadzieścia spotkań nie potrafił trafić do siatki.

Dopiero niedawno reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w starciu z Empoli. To wciąż za mało, by przekonać do siebie włodarzy Salernitany.

Napastnik z Dzierżoniowa wróci do Herthy. Ekipa z Salerno nie zamierza płacić za niego ośmiu milionów euro.

W Berlinie nie czeka go raczej radosne powitanie. Zespół z Olympiastadion stoi o krok od spadku, a więc będzie szukał oszczędności.

Jak donosi Nicolò Schira, Piątek może zaliczyć miękkie lądowanie. Zainteresowanie jego usługami wyraża Genoa, która wywalczyła awans do Serie A. Rozrewolwerowane rewolwery polskiego snajpera mogłyby zatem ponownie odpalić na Stadio Luigi Ferraris.

Wcześniej informowała o tym stacja telewizyjna z Ligurii, Primocanale. Na ten moment brak w tej sprawie jakichkolwiek konkretów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia też szuka napastnika Cracovia też szuka napastnika Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy