OFICJALNIE: Kulenović opuścił Dinamo Zagrzeb. Z Anglią jednak nie wyszło

OFICJALNIE: Kulenović opuścił Dinamo Zagrzeb. Z Anglią  jednak nie wyszło fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: HNK Rijeka

Sandro Kulenović został przedstawiony jako nowy zawodnik HNK Rijeka po wypożyczeniu z Dinama Zagrzeb.

Młodzieżowy reprezentant Chorwacji przeniósł się do „Białych z Rijeki” na zasadzie czasowego transferu z Dinama, jednak z zapisami umożliwiającymi zdobywcy krajowego pucharu dokonanie definitywnego wykupu lub ponownego wypożyczenia 20-latka po zakończeniu obecnego sezonu.

- Rijeka jest dla mnie właściwym wyborem. Nie uciekam od pięcia się w górę, ale powinienem rozwijać się krok po kroku - powiedział Sandro Kulenović.

Były zawodnik Legii Warszawa oraz młodzieżowego zespołu Juventusu był przed kilkoma dniami łączony z przenosinami do Barnsley. Klub z Championship zabiegał o jego względy jeszcze za czasów, kiedy ten reprezentował barwy „Wojskowych”. Teraz jednak również nie udało się przenieść do Anglii.

Kulenović w trakcie nieco ponad rocznego pobytu w Dinamie Zagrzeb rozegrał 18 spotkań dla swojego macierzystego klubu, w których zanotował tylko dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy