Kuriozalna sytuacja na amatorskim poziomie w Holandii. Wściekły sąsiad wjechał na boisko... skuterem [WIDEO]

Kuriozalna sytuacja na amatorskim poziomie w Holandii. Wściekły sąsiad wjechał na boisko... skuterem [WIDEO] fot. ClaudiaWR85 [Twitter]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ClaudiaWR85 [Twitter]

Amatorski mecz Veenhuizen z Vitesse '63 w Holandii miał niecodzienny przebieg z powodu pojawienia się na murawie... osoby na skuterze.

Spotkania rozgrywane na amatorskim poziomie mają swój wyjątkowy smaczek. Bardzo często w ich trakcie dochodzi do różnych niespodziewanych sytuacji, których na próżno możemy wypatrywać w profesjonalnym futbolu.

Przekonaliśmy się o tym między innymi na przykładzie pojedynku Veenhuizen z Vitesse '63 w Holandii.

Przed jego rozpoczęciem organizatorzy odpalili fajerwerki. Nie poinformowali o tym jednak właściciela pobliskiej posesji, co w efekcie doprowadziło do wystraszenia oraz ucieczki posiadanych przez niego koni.

Wściekły mężczyzna postanowił szybko zemścić się na gospodarzach meczu i niespodziewanie wjechał skuterem na murawę w trakcie toczącej się rywalizacji, co doprowadziło do chwilowego przerwania spotkania.

Na szczęście nie pozostał na nim zbyt długo i po krótkiej wymianie zdań z jednym z zawodników opuścił plac gry.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy