Kylian Mbappé zalał się krwią. Występ przeciwko Holandii zagrożony! [WIDEO]

2024-06-17 23:22:35; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
Kylian Mbappé zalał się krwią. Występ przeciwko Holandii zagrożony! [WIDEO] Fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz Źródło: Transfery.info

Kylian Mbappé został zmuszony do przedwczesnego opuszczenia boiska w meczu Austria - Francja na EURO 2024. 25-letni atakujący zalał się krwią po uderzeniu w bark jednego z rywali i prawdopodobnie złamał nos.

Gwiazdor przechodzący z PSG do Realu Madryt nie będzie najmilej wspominał swojego występu przeciwko „Das Team” na Mistrzostwach Europy.

Co prawda zaprezentował się w nim poprawnie, ale nie wykorzystał dogodnej sytuacji do zamknięcia rywalizacji o zdobycie kompletu punktów, marnując sytuację sam na sam z bramkarze.

Na tym jego pech w tym spotkaniu się nie skończył, ponieważ tuż przed końcem regulaminowego czasu gry zderzył się z Kevinem Danso.

Kylian Mbappé zaatakował futbolówkę dośrodkowaną w pole karne i... nadział się na bark austriackiego defensora, w który uderzył nosem.

25-latek padł momentalnie na murawę po tym zdarzeniu i zalał się krwią. Sztab medyczny zalecił przeprowadzenie zmiany, po której poszkodowany gracz udał się od razu do tunelu.

Pierwsze pokazane powtórki wskazują na to, że reprezentant „Trójkolorowych” złamał nos i niewykluczone, że z tego powodu zabraknie go w kadrze na spotkanie z Holandią i być może Polską.

W najbliższym czasie możemy spodziewać się wydania komunikatu z ramienia związku na temat stanu zdrowia Mbappé i tego, czy będzie wymagał dłuższej rekonwalescencji.