Lahm kolejnym wzmocieniem Czerwonych Diabłów?!

2007-12-18 09:29:04; Aktualizacja: 16 lat temu
Lahm kolejnym wzmocieniem Czerwonych Diabłów?!
Redakcja
Redakcja Źródło: www.goal.com

Manchester United planuje złożyć ofertę Bayernowi Monachium w celu ściągnięcia na Old Trafford niemieckiego piłkarza, Philippa Lahma. <br><br> Choć manager Czerwonych Diabłów, Sir Alex Ferguson niejednokrotnie (...)

Manchester United planuje złożyć ofertę Bayernowi Monachium w celu ściągnięcia na Old Trafford niemieckiego piłkarza, Philippa Lahma.

Choć manager Czerwonych Diabłów, Sir Alex Ferguson niejednokrotnie powtarzał, że styczeń nie jest dobrym czasem na przeprowadzanie transferów, to angielski dziennik The Times sugeruje, że tym razem zrobi wyjątek. Według doniesień prasy jeszcze w tym tygodniu ma dojść do spotkania, w którym Szkot poprosi rodzinę Glazerów (właścicieli Manu) o potrzebną gotówkę na sprowadzenie Lahma

Na lewej obronie w Manchesterze występuje Patrick Evra, z kolei Lahm miałby być następcą Gary'ego Neville'a na prawej flance.

Wcześniejsze informacje sugerowały, że inny piłkarz może wzmocnić tą pozycję w Manu. Chodzi o Willy'ego Sagnola, który nie przedłużył kontraktu z niemieckim gigantem i pewnie już w styczniu opuści Monachium. Jednak Fergusonowi bardziej odpowiada opcja zatrudnienia Lahma.

Więcej na ten temat: Anglia Niemcy