LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu

LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Radioestadio

Celta Vigo otrzymała zgodę od władz autonomii galicyjskiej na otworzenie stadionu dla kibiców od pierwszego spotkania po wznowieniu rozgrywek LaLigi.

Coraz większa liczba krajów zastanawia się nad ustaleniem właściwego momentu umożliwiającego fanom oglądanie meczów piłkarskich z wysokości trybun w czasie pandemii koronawirusa.

Bardzo mocno na poluzowanie restrykcji w tym zakresie mają naciskać między innym hiszpańskie kluby. Spośród nich już jeden otrzymał „zielonego światła” od lokalnych władz na wpuszczenie kibiców na swój obiekt już od pierwszej serii gier po wznowieniu rozgrywek.

Tym zespołem jest Celta Vigo, która już w sobotę 13 czerwca w meczu przeciwko Villarrealowi będzie miała możliwość udostępnienia 33 procent miejsc dostępnych na Estadio Balaídos.

Na chwilę obecną nie jest jeszcze jasne, jak do całej sytuacji ustosunkuje się sama LaLiga i Królewski Hiszpański Związek Piłki Nożnej, które mogą mimo wszystko zabronić klubowi wpuszczenia kibiców na teren stadionu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy