Lazio porozumiało się z Kumbullą

Lazio porozumiało się z Kumbullą
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport | Nicolò Schira

„La Gazzetta dello Sport” zapewnia, że porozumienie pomiędzy Lazio a Marashem Kumbullą jest już całkowite. Teraz konsensus muszą osiągnąć kluby.

Do niedawna faworytem do angażu Albańczyka wydawał się Inter Mediolan, który przedstawił Hellasowi Verona zdecydowanie korzystniejsze warunki aniżeli Juventus. To zmieniło w przeciągu miesiąca, a na „pole position” wskoczył wicelider tabeli Serie A.

Rzymianie, mimo niedawnej porażki z Atalantą (2:3), cały czas wierzą w przerwanie hegemonii Juventusu, a o tym, że celują wysoko, świadczy fakt wygrania rywalizacji o względy jednego z najbardziej obiecujących stoperów we włoskiej ekstraklasie.

Według najnowszych wieści Kumbulla zdążył już zaakceptować propozycję Lazio, w ramach której ma związać się z nowym klubem umową do 30 czerwca 2025 roku. Przez ten czas jego gaża wynosiłaby 1,5 miliona euro za każdy sezon gry na Stadio Olimpico.

Mając to na uwadze, władze ekipy z Werony zjawiły się w Rzymie, aby omówić szczegóły operacji transferowej. Jak dotąd „Biancocelesti” zaoferowali 18 milionów euro plus dwóch swoich graczy. Hellas może wybierać spośród pokaźnej liczby. Są na niej Cristiano Lombardi, Sofian Kiyine, Fabio Maistro, Valon Berisha, Riza Durmisi oraz Wallace.

Nicolò Schira podaje, że największe zainteresowanie „Gialloblu” wzbudza 22-letni Maistro. Środkowy pomocnik, który przebywa na wypożyczeniu w drugoligowej Salernitanie, w trwającej kampanii wziął udział w 29 spotkania i raz wpisał się na listę strzelców. Niewykluczone zatem, że to właśnie on weźmie udział w transakcji z Hellasem.

Przy tym wszystkim należy pamiętać, że pracodawca Kumbulli cały czas wycenia swojego defensora na 35 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy