Lebedev bez kontraktu

Lebedev bez kontraktu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Widzewiak

Widzew zdecydował, że Aleksander Lebedev nie otrzyma nowej umowy, obecna wygasa wraz z końcem obecnego roku kalendarzowego.

Białoruski napastnik do klubu z Łodzi trafił w ostatnich dniach tegorocznego okienka transferowego, a swoją przygodę rozpoczął od bardzo obiecującego starcia z Zagłębiem Lubin. Następne mecz były jednak już słabsze, a dodatkowo spotkały się one z problemami zdrowotnymi.

Za skutkowało to jedynie trzema występami w Ekstraklasie, gdzie nie zdobył żadnej bramki. Dostał także czterokrotnie szansę w Młodej Ekstraklasie, gdzie 27-latek dwa razy trafił do siatki.
 
Piłkarz dostał zgodę na wcześniejszy wyjazd do swojej ojczyzny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy