Lech Poznań: Karlo Muhar i Đorđe Crnomarković na liście transferowej

Lech Poznań: Karlo Muhar i Đorđe Crnomarković na liście transferowej fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Radosław Nawrot I Interia

Karlo Muhar i Đorđe Crnomarković mogą odejść z Lecha Poznań - podaje Radosław Nawrot na łamach Interii.

Muhar i Crnomarković, podobnie jak João Amaral, przebywali ostatnio na wypożyczeniach w innych klubach. O ile portugalski ofensywny pomocnik prawdopodobnie zostanie teraz w Poznaniu, to pozostała dwójka dostała od władz Lecha wolną rękę w poszukiwaniu nowych drużyn.

Bliżej dogadania się z nowym klubem (na razie nie pada jego nazwa) jest Muhar. 25-letni defensywny pomocnik odbył już rozmowy w tej sprawie.

Chorwat dołączył do Lecha w 2019 roku. W jego koszulce rozegrał do tej pory 45 meczów (gol i trzy asysty). Ostatnie miesiące spędził w Kayserisporze, z którym rywalizował w tureckiej ekstraklasie. Zespół utrzymał się w niej, wyprzedzając strefę spadkową o jeden punkt. Muhar zaliczył 16 występów.

27-letni Crnomarković ostatnie miesiące spędził w Zagłębiu Lubin. Koszulkę „Miedziowych” zakładał w sumie 10 razy.

Lech Poznań: Kibice zapowiedzieli bojkot meczów domowych [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy