Lech Poznań ma plan na wychowanka. Chce podpisać z nim nowy kontrakt

Lech Poznań ma plan na wychowanka. Chce podpisać z nim nowy kontrakt fot. uslatar / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Lech Poznań poczynił stosowne kroki w kierunku zawarcia nowego porozumienia z Filipem Marchwińskim - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Przedstawiciele „Kolejorza” poinformowali w ostatnim czasie o podpisaniu nowym umów z Filipem Szymczakiem i Barrym Douglasem oraz definitywnym sprowadzeniu Filipa Dagerståla z FK Chimki.

Na tym nie zamierzają poprzestać, co pokazują wieści przekazane przez Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl o prowadzeniu działań zmierzających do przedłużenia współpracy z Filipem Marchwińskim.

Wychowanek Lecha Poznań jest w dalszym ciągu postrzegany jako duży talent, mimo że większej części swojego dotychczasowego pobytu na seniorskim poziomie nie może zaliczyć do udanych.

W minionych miesiącach zanotował jednak znaczącą zwyżkę formy. W efekcie może pochwalić się zanotowaniem ośmiu trafień i czterech asyst w 42 występach.

Ten dorobek okazuje się wystarczający do odświeżenia tematu jego ewentualnej przeprowadzki do Włoch, skąd zainteresowanie nim zaczęło przejawiać Empoli.

„Kolejorz” jest tego świadomy, ale wolałby podpisać nowy kontrakt z 21-letnim ofensywnym pomocnikiem, by poważnie rozważyć jego sprzedaż następnego lata.

- Myślę, że wkrótce Filip Marchwiński przedłuży kontrakt z Lechem co najmniej o rok, może o dwa lata. Rozmowy idą w dobrym kierunku. Opcja będzie taka, żeby za rok spróbować go sprzedać - przyznał wspomniany dziennikarz na temat sytuacji gracza z ważną umową do 30 czerwca 2024 roku.

***

Lech Poznań ma z głowy poszukiwania napastnika? To on może zastąpić Artura Sobiecha

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy