Lech Poznań: Paweł Tomczyk i Wiktor Pleśnierowicz blisko transferów

Lech Poznań: Paweł Tomczyk i Wiktor Pleśnierowicz blisko transferów
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Janekx89

Wszystko wskazuje na to, że Lecha Poznań opuści lada moment dwóch zawodników - Paweł Tomczyk i Wiktor Pleśnierowicz.

Tomczyk od kilku dni jest łączony z przeprowadzką do Stali Mielec, która przystąpi do nowego sezonu Ekstraklasy jako beniaminek. Przenosiny 22-letniego napastnika do zespołu z województwa podkarpackiego są na ostatniej prostej. W grę wchodzi wypożyczenie. Tomczyk w Stali będzie miał za zadanie wypełnić lukę powstałą po opuszczeniu drużyny przez Michała Żyro.

19-letni Pleśnierowicz będzie z kolei kontynuował karierę w I lidze.

„Środkowy obrońca Wiktor Pleśnierowicz na zasadzie transferu definitywnego trafi z Lecha Poznań do Miedzi Legnica. Ostatni sezon 19-latek spędził na wypożyczeniu do AS Roma” - poinformował Janekx89 na Twitterze.

Pleśnierowicz nie zadebiutował w pierwszym zespole Lecha. Bilans Tomczyka to 34 mecze, pięć goli i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy