Lech Poznań rusza po skrzydłowego wycenianego na trzy miliony euro

Lech Poznań rusza po skrzydłowego wycenianego na trzy miliony euro fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: prosport.ro

Lech Poznań, a także Cádiz CF oraz Vitória to zespoły, które przejawiają zainteresowanie usługami Claudiu Petrilli - informuje prosport.ro.

Lech Poznań na razie nie pozyskał jeszcze żadnego zawodnika, ale media zapowiadają, że ma to związek z faktem, iż ćwierćfinalista poprzedniej edycji Ligi Konferencji Europy szuka tylko graczy z wyższej półki.

Wygląda zatem na to, że w tym momencie w stolicy Wielkopolski skupiają się przede wszystkim na sprowadzeniu nowego skrzydłowego.

Do tej pory w kontekście Lecha Poznań wymieniono już kilka nazwisk, ale brakowało konkretów.

Teraz w grupie potencjalnych kandydatów pojawił się kolejny zawodnik, a jest nim Claudiu Petrila - informuje prosport.ro.

22-latek to wychowanek LPS Bihor Oradea, który od lipca 2017 roku jest związany z Cluj. W poprzednim sezonie spisywał się bardzo dobrze, bo w 58 spotkaniach strzelił cztery gole i miał siedem asyst.

Zapracował sobie dzięki temu na debiut w reprezentacji Rumunii, a ostatnio wziął udział w Mistrzostwach Europy do lat 21.

Skrzydłowego przy okazji tego turnieju obserwowali nie tylko wysłannicy Lecha Poznań, ale też przedstawiciele Cádiz CF oraz Vitórii. W tym przypadku potencjalny nabywca miałby zapłacić za Petrilę trzy miliony euro.

Jeśli do tego dojdzie, będzie to rekord transferowy ekipy ze stolicy Wielkopolski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy