Lech Poznań: Transfer jednego obrońcy wykluczony. „Kolejorz” ma swojego faworyta

Lech Poznań: Transfer jednego obrońcy wykluczony. „Kolejorz” ma swojego faworyta
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Twitter]

Adrian Rus jednak nie trafi do Lecha Poznań - przekazał Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

26-letni Adrian Rus, który reprezentuje barwy MOL Fehérvár FC, uchodził do tej pory za najbardziej prawdopodobnego kandydata na nowego środkowego obrońcę Lecha Poznań. Do takiego transferu jednak nie dojdzie.

„Adrian Rus nie trafi do Lecha Poznań. „Kolejorz” idzie po innego środkowego obrońcę. Faworyt klubu: Michał Helik, który ma też inne, zagraniczne opcje. Piłkarz się zastanawia” - napisał Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl na Twitterze.

26-letni Helik to były zawodnik Ruchu Chorzów i Cracovii, który od 2020 roku jest piłkarzem Barnsley. Rosły środkowy obrońca rywalizuje z angielskim klubem w Championship, grając w zasadzie od deski do deski na tamtejszym drugim szczeblu. Ostatni sezon zakończył z 38 występami ligowymi na koncie. We wcześniejszym rozegrał łącznie z barażami 45 meczów.

Tego lata Lech przeprowadził na razie trzy transfery, pozyskując Afonso Sousę, Giorgiego Citaiszwilego oraz Artura Rudko.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy