Lech Poznań: Transfer jednego obrońcy wykluczony. „Kolejorz” ma swojego faworyta

Lech Poznań: Transfer jednego obrońcy wykluczony. „Kolejorz” ma swojego faworyta
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Twitter]

Adrian Rus jednak nie trafi do Lecha Poznań - przekazał Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

26-letni Adrian Rus, który reprezentuje barwy MOL Fehérvár FC, uchodził do tej pory za najbardziej prawdopodobnego kandydata na nowego środkowego obrońcę Lecha Poznań. Do takiego transferu jednak nie dojdzie.

„Adrian Rus nie trafi do Lecha Poznań. „Kolejorz” idzie po innego środkowego obrońcę. Faworyt klubu: Michał Helik, który ma też inne, zagraniczne opcje. Piłkarz się zastanawia” - napisał Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl na Twitterze.

26-letni Helik to były zawodnik Ruchu Chorzów i Cracovii, który od 2020 roku jest piłkarzem Barnsley. Rosły środkowy obrońca rywalizuje z angielskim klubem w Championship, grając w zasadzie od deski do deski na tamtejszym drugim szczeblu. Ostatni sezon zakończył z 38 występami ligowymi na koncie. We wcześniejszym rozegrał łącznie z barażami 45 meczów.

Tego lata Lech przeprowadził na razie trzy transfery, pozyskując Afonso Sousę, Giorgiego Citaiszwilego oraz Artura Rudko.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy