Lech Poznań: Z Widzewem Łódź bez czołowego zawodnika [OFICJALNIE]

Lech Poznań: Z Widzewem Łódź bez czołowego zawodnika [OFICJALNIE] fot. Konrad Swierad / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Lech Poznań zmierzy się z Widzewem Łódź w ramach Ekstraklasy i tego dnia będzie musiał radzić sobie bez pauzującego za kartki Michała Skórasia.

Lech Poznań przystąpi do meczu 25. kolejki Ekstraklasy przeciwko Widzewowi Łódź poważnie osłabiony. W kadrze zabraknie bowiem jednego z liderów drużyny Michała Skórasia.

Skrzydłowy, który w czwartek trafił do siatki przeciwko Djurgårdens IF (3-0), występował również kilka dni wcześniej przeciwko Piastowi Gliwice (1-1).

Do siatki wprawdzie nie trafił, ale i tak zdołał zapisać się w protokole meczowym.

23-latek został w tym starciu upomniany żółtą kartką. Była to dla niego czwarta tego typu kara indywidualna w tym sezonie, co skutkuje pauzą w kolejnej potyczce przeciwko wspomnianemu Widzewowi Łódź.

Dla Johna van den Broma to ogromna strata i ból głowy, bo mowa przecież o zawodniku, który w tym sezonie miał udział przy 18 trafieniach „Kolejorza”.

Kto może go zastąpić? Naturalnymi kandydatami wydają się Kristoffer Velde lub Adriel Ba Loua.

Początek niedzielnego meczu 25. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Lechem Poznań punktualnie o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy