Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fanatik.ro

Portal Fanatik.ro donosi, że Andrei Peteleu jest blisko przenosin do Lecha Poznań.

27-letni rumuński prawy obrońca do niedawna był związany z CFR Cluj, ale rozwiązał kontrakt z rodzimym klubem. Zainteresowane jego pozyskaniem są inne zespoły z ojczyzny, a także z Grecji oraz Węgier, ale wszystko wskazuje na to, że nowym klubem Peteleu będzie właśnie „Kolejorz”.

Dziennikarze z Rumunii podają, że boczny defensor oczekuje identycznej pensji do tej, którą miał w Cluj, a mianowicie 12 tysięcy euro miesięcznie.

Do tej pory Peteleu występował wyłącznie w Rumunii. Przed Cluj grał w Glorii Bystrzyca, Târgu Mureș, Săgeata Năvodari oraz Petrolul Ploiești. W sumie uzbierał 118 spotkań na najwyższym rodzimym szczeblu. Jeśli chodzi o trwający sezon, wybiegał na jego murawy 13 razy, a do tego dorzucił trzy występy w Lidze Europy.

Peteleu w przeszłości grał w młodzieżowych reprezentacjach Rumunii. Nie zadebiutował jednak w dorosłej kadrze.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy