Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fanatik.ro

Portal Fanatik.ro donosi, że Andrei Peteleu jest blisko przenosin do Lecha Poznań.

27-letni rumuński prawy obrońca do niedawna był związany z CFR Cluj, ale rozwiązał kontrakt z rodzimym klubem. Zainteresowane jego pozyskaniem są inne zespoły z ojczyzny, a także z Grecji oraz Węgier, ale wszystko wskazuje na to, że nowym klubem Peteleu będzie właśnie „Kolejorz”.

Dziennikarze z Rumunii podają, że boczny defensor oczekuje identycznej pensji do tej, którą miał w Cluj, a mianowicie 12 tysięcy euro miesięcznie.

Do tej pory Peteleu występował wyłącznie w Rumunii. Przed Cluj grał w Glorii Bystrzyca, Târgu Mureș, Săgeata Năvodari oraz Petrolul Ploiești. W sumie uzbierał 118 spotkań na najwyższym rodzimym szczeblu. Jeśli chodzi o trwający sezon, wybiegał na jego murawy 13 razy, a do tego dorzucił trzy występy w Lidze Europy.

Peteleu w przeszłości grał w młodzieżowych reprezentacjach Rumunii. Nie zadebiutował jednak w dorosłej kadrze.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy