Lech Poznań znalazł nowego bramkarza?! Miałby zastąpić van der Harta

Lech Poznań znalazł nowego bramkarza?! Miałby zastąpić van der Harta
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piotr Koźmiński (Super Express)

Lech Poznań wykazał zainteresowanie możliwością wypożyczenia Živko Živkovicia z PAOK-u - poinformował Piotr Koźmiński z „Super Expressu”.

Przedstawiciele „Kolejorza” rozglądają się na rynku za nowym bramkarzem po tym, jak Mickey van der Hart musiał zostać ostatecznie zoperowany i tym samym wypadł na dłuższy czas z kadry ekipy z województwa wielkopolskiego.

Co prawda sztab szkoleniowy Lecha Poznań może mieć do dyspozycji na starcie nadchodzących rozgrywek aż czterech golkiperów - Filipa Bednarka, Miłosza Mleczkę, Krzysztofa Bakowskiego i Bartosza Mrozka, ale tylko pierwszy z nich prezentuje wystarczający poziom, aby móc z powodzeniem występować w Ekstraklasie czy eliminacjach Ligi Europy.

Z tego też powodu wicemistrz Polski chciałby sprowadzić mu na pewien czas poważnego konkurenta.

Piotr Koźmiński z „Super Expressu” poinformował, że może nim zostać Živko Živković z PAOK-u. Serb trafił do zespołu z Salonik przed startem minionego sezonu i miał w nim pełnić funkcję zmiennika Alaxandrosa Paschalakisa.

Na treningach prezentował się jednak na tyle dobrze, że finalnie udało mu się zanotować 20 występów w tamtejszej ekstraklasie, co sprawiło, że obecnie w drużynie nie ma wyraźnego numeru jeden na bramce i dlatego Lechowi może być trudno wypożyczyć 31-latka.

Mimo to ekipa z Poznania ma być optymistycznie nastawiona do możliwości tymczasowego zakontraktowania Živkovicia.

Wspomniany dziennikarz zdementował jednocześnie plotki na temat ewentualnego pozyskania Claudio Falcão przez „Kolejorza” po tym, jak nawiązał kontakt z jego agentem, który przyznał, że Brazylijczyk zamierza kontynuować swoją przygodę z futbolem w Portugalii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy