Lechia Gdańsk bliska kompromitacji. Śląsk Wrocław mógł wygrać mecz walkowerem

Lechia Gdańsk bliska kompromitacji. Śląsk Wrocław mógł wygrać mecz walkowerem
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Sobotnie spotkanie Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław mogło nie dość do skutku i zakończyć się walkowerem dla gości. Wszystko przez brak zapewnienia bezpieczeństwa przez stronę gospodarza pojedynku - poinformowali Sebastian Mila i Tomasz Włodarczyk w programie „Pogadajmy o piłce” na Meczyki.pl.

Przedstawiciel „Biało-Zieloni” zdążyli nas przyzwyczaić do nagłych zwrotów akcji panujących w zespole i jego najbliższym otoczeniu.

Nie tak dawno przekonaliśmy się o tym kolejny raz za sprawą dokonania drugiej zmiany na stanowisku szkoleniowca. Z zajmowaną posadą pożegnał się Marcin Kaczmarek, którego zastąpił mało znany David Badia.

Hiszpański trener ma już za sobą debiut w nowej roli w zremisowanym bezbramkowo meczu ze Śląskiem Wrocław.

Niewiele jednak brakowało do tego, by nie było mu dane zasmakować w trwającej kolejce smaku rywalizacji w Ekstraklasie, ponieważ sobotni pojedynek obu zespołów mógł nie dojść do skutku z zaskakującego powodu.

O szczegółach sprawy poinformowali Sebastian Mila i Tomasz Włodarczyk w programie „Pogadajmy o piłce” na Meczyki.pl.

- Ochrona nie chciała pojawić się na meczu z powodu zaległości finansowych. Nastąpiło jednak pospolite ruszenie i na szczęście dla Lechii spotkanie doszło do skutku - przyznał były gracz polskich drużyn.

- To byłaby prawdziwa klapa. Z tego co udało się ustalić, było to około milion złotych. Brak ochrony groziłoby walkowerem. Pieniądze się jednak ostatecznie znalazły - dodał dziennikarz.

W ten sposób „Biało-Zielonym” udało się w pewnym stopniu zażegnać problem. Nie możemy jednak wykluczyć, że w końcowej fazie trwających rozgrywek znów się pojawi i tym razem nie zakończy się pomyślnie dla klubu walczącego o utrzymanie.

Lechia Gdańsk plasuje się obecnie w strefie spadkowej i traci trzy punkty do ostatniej bezpiecznej lokaty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy