Lechia Gdańsk bliska kompromitacji. Śląsk Wrocław mógł wygrać mecz walkowerem

Lechia Gdańsk bliska kompromitacji. Śląsk Wrocław mógł wygrać mecz walkowerem
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Sobotnie spotkanie Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław mogło nie dość do skutku i zakończyć się walkowerem dla gości. Wszystko przez brak zapewnienia bezpieczeństwa przez stronę gospodarza pojedynku - poinformowali Sebastian Mila i Tomasz Włodarczyk w programie „Pogadajmy o piłce” na Meczyki.pl.

Przedstawiciel „Biało-Zieloni” zdążyli nas przyzwyczaić do nagłych zwrotów akcji panujących w zespole i jego najbliższym otoczeniu.

Nie tak dawno przekonaliśmy się o tym kolejny raz za sprawą dokonania drugiej zmiany na stanowisku szkoleniowca. Z zajmowaną posadą pożegnał się Marcin Kaczmarek, którego zastąpił mało znany David Badia.

Hiszpański trener ma już za sobą debiut w nowej roli w zremisowanym bezbramkowo meczu ze Śląskiem Wrocław.

Niewiele jednak brakowało do tego, by nie było mu dane zasmakować w trwającej kolejce smaku rywalizacji w Ekstraklasie, ponieważ sobotni pojedynek obu zespołów mógł nie dojść do skutku z zaskakującego powodu.

O szczegółach sprawy poinformowali Sebastian Mila i Tomasz Włodarczyk w programie „Pogadajmy o piłce” na Meczyki.pl.

- Ochrona nie chciała pojawić się na meczu z powodu zaległości finansowych. Nastąpiło jednak pospolite ruszenie i na szczęście dla Lechii spotkanie doszło do skutku - przyznał były gracz polskich drużyn.

- To byłaby prawdziwa klapa. Z tego co udało się ustalić, było to około milion złotych. Brak ochrony groziłoby walkowerem. Pieniądze się jednak ostatecznie znalazły - dodał dziennikarz.

W ten sposób „Biało-Zielonym” udało się w pewnym stopniu zażegnać problem. Nie możemy jednak wykluczyć, że w końcowej fazie trwających rozgrywek znów się pojawi i tym razem nie zakończy się pomyślnie dla klubu walczącego o utrzymanie.

Lechia Gdańsk plasuje się obecnie w strefie spadkowej i traci trzy punkty do ostatniej bezpiecznej lokaty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! OFICJALNIE: Przyznano nagrody podczas gali Ekstraklasy OFICJALNIE: Przyznano nagrody podczas gali Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy