Lechia Gdańsk znalazła następcę Sobiecha. Głośny powrót na polskie boiska

Lechia Gdańsk znalazła następcę Sobiecha. Głośny powrót na polskie boiska
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Janekx89 (Twitter)

Łukasz Zwoliński jest bliski sfinalizowania swoich przenosin do Lechii Gdańsk.

Janekx89, słynący z podawania sprawdzanych informacji transferowych dotyczących naszego rodzimego podwórka, napisał na Twitterze, że środkowy napastnik został wytypowany przez przedstawicieli „Biało-Zielonych” na następcę Artura Sobiecha.

26-letni zawodnik miał z entuzjazmem odnieść się do możliwości ponownego występowania na polskich boiskach i obecnie ma być bardzo bliski sfinalizowania swojej przeprowadzki do zespołu z Gdańska.

Łukasz Zwoliński występuje od lipca 2018 roku w chorwackim HNK Gorica. Do tej pory rozegrał 58 spotkań w barwach tego klubu, w których strzelił 23 bramki oraz zanotował cztery asysty.

Lechia planuje pozyskać go na zasadzie transferu definitywnego i nie powinna wyłożyć za niego zbyt dużej kwoty odstępnego, ponieważ były piłkarz Pogoni Szczecin, Górnika Łęczna, Arki Gdynia oraz Pogoni Szczecin jest związany z obecnym pracodawcą do końca maja bieżącego roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy