Leeds United po holenderski talent. Klub gotowy do rozpoczęcia rozmów

Leeds United po holenderski talent. Klub gotowy do rozpoczęcia rozmów fot. Debu55y / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Leeds United zamierza przystąpić do rozmów w sprawie pozyskania Noa Langa z Club Brugge - poinformował Fabrizio Romano.

Drużyna „Pawii” zaprezentowała się z bardzo przyzwoitej strony w charakterze beniaminka Premier League i dlatego w kolejnych rozgrywkach zamierza wzmocnić swoje szeregi na tyle, aby włączyć się do walki o miejsca gwarantujące start w europejskich pucharach.

W tym celu władze angielskiego klubu zamierzają pozyskać między innymi nowych ofensywnych graczy. Jednym z nich może być Noa Lang.

Młodzieżowy reprezentant Holandii znajduje się na celowniku Leeds United już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz Fabrizio Romano informuje, że zespół, w którym występuje Mateusz Klich, zamierza przystąpić do rozmów z Club Brugge w sprawie pozyskania blisko 22-letniego zawodnika.

Wszechstronny ofensywny piłkarz trafił do belgijskiej drużyny na zasadzie wypożyczenia z Ajaksu Amsterdam z zawartą opcją wykupu, z której „Niebiesko-Czarni” postanowili skorzystać po udanym sezonie w wykonaniu Langa.

Holender w znaczącym stopniu przyczynił się do wywalczenia mistrzowskiego tytułu przez Club Brugge za sprawą strzelenia 15 goli i zaliczenia 9 asyst w 29 rozegranych spotkaniach o punkty.

Potencjalna kwota transferu nominalnego lewoskrzydłowego nie jest jeszcze znana, ale można przypuszczać, że mogłaby ona wynieść grubo ponad 20 milionów euro.

Wspomniany dziennikarz dodał ponadto, że Marcelo Bielsa ma wkrótce podpisać nowy kontrakt z Leeds United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy